Onyedi Sigorta Hizmetleri

Grubumuz

1992 Yılında Çanakkale Truva Turizm olarak başladığımız hizmet yolculuğumuza 2007 Yılında Opet Çanakkale Truva Tesislerimizi ekledik, tesisimizde misafirlerimiz için Otelimiz, Ala Carte Restoranımız, Cafemiz ve Starbucks ile Divan Kioks’umuz mevcuttur. Misafirlerimizden gördüğümüz memnuniyetler neticesinde 2017 Yılında Opet Eceabat Truva Tesislerimizi de hizmete açtık. Tesisimizde Starbucks ve Divan Kioks’umuz ile 200 kişilik restoranımız hizmet vermektedir. 2019 Yılında Ayvalık Opet Truva Park Tesisimizi hizmete açarak bölgenin en büyük Dinlenme Tesisini kurduk. İşletmemizde 600 kişilik restoranımız, Starbucks ve Divan kiok’sumuz mevcuttur. Yeni Truva Petrol olarak 2019 Yılında Opet Otobil ve Ticari Akaryakıt Distribütörlüğü ile ülkemizin dört bir yanına akaryakıt satışı yapmaktayız. 2020 yılında Yeni Truva Petrol Opet istasyonları arasında Bölge 1.si ve Türkiye 5.si oldu. Firmamız ana faaliyet konusu olan taşımacılık sektöründeki yatırımlarına 2020 yılında Anafartalar Turizm firmasıyla şehirlerarası seyahatlere yeni bir heyecan getirmiş ve sektörde kısa sürede söz sahibi olmayı başarmıştır.

Bu yıl içerisinde açılışını gerçekleştirdiğimiz Onyedi Sigorta şirketimiz sigortacılık faaliyetleri alanında yeni bir bakış açısıyla hizmet vermeye başladı. Truva şirketler grubu eski iştiraki Güneş sigorta Çanakkale acenteliğiyle Marmara Bölge 1.’si olmuş ve sektörde yön belirleyici konumda olmuştur. Firmamız farklı yatırımlar sebebiyle ara verdiği sigortacılık sektörüne bugün aynı heyecan ve yenilikçi fikirler ile Onyedi Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. olarak güçlü bir giriş yapmıştır.

Misyonumuz;
Onyedi Sigorta olarak hedefimiz; müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamış, onlar tarafından tercih ve tavsiye edilen, çevresine duyarlı ve referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır. Bir şirketin kurum kültürü; kurumun kendisi için seçtiği, aynı zamanda diğerlerinden farklılaşmasını sağlayan özellikleri ile oluşur. Onyedi Sigorta olarak biz bu farklılaşmayı; çevreye ve topluma verdiğimiz sözler ve de bunları gerçekleştirme biçimimizi tanımladığımız temel değerlerimiz ile sağlıyoruz..

Vizyonumuz;
“Azim ve yenilikçi fikirler ile çalışarak, sektöre yön veren ve tercih edilen sigorta şirketi olmaktır.’’ Tüketicilerin sigorta ürünü seçimlerinde, sektördeki diğer oyuncuların iş ortağı arayışlarında, yeni mezun ve uzmanların kariyer kararlarında, resmi kurum ve kuruluşların sektörel görüş taleplerinde en çok tercih edilen ve referans gösterilen sigorta şirketi olmak.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

× Onyedi Sigorta Müşteri Hizmetleri